Profesyonel Veri Kurtarma Merkezi Ankara

Dijital ortamların tamamında veri kurtarma hizmeti sunan firmamız tüm arabirim türlerinde yüksek yüzde ile data kurtarma işlemleri gerçekleştirmektedir.

Laboratuvar Ortamında Müdahale

Ankara veri kurtarma olarak nedeni ne olursa olsun silinen verilerinizi geri getirmekteyiz.

shadow

Ücretsiz Analiz

Firmamıza gelen disklerinizi inceliyor Analiz için ücret talep etmeden Veri kurtarma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Devamı
shadow

Yüksek Başarı Oranı

Dijital ortamların tamamında veri kurtarma hizmeti sunan firmamız tüm arabirim türlerinde yüksek yüzde ile veri kurtarma işlemleri gerçekleştirmektedir..

shadow

Ekonomik Fiyatlar

Veri kurtarma operasyonunu yürütecek olan firmamız öncelikle sorunun ne olduğunu, ne kadar verinin kaybolduğunu ve ne kadarının geri getirileceğini tespit ederek müşterilerimize bu konuda bilgi vermekteyiz. .

Devamı
shadow

Dikkat !

Verilerinize ulaşamadığınız zaman ilk yapacağınız şey kesinlikle verinin bağlı bulunduğu aygıta veri giriş / çıkış yapmamanızdır. Hatta mümkünse aygıtın kapalı kalması veri kurtarma ihtimalini arttıracaktır.

% 100 Gizlilik

Arızanın niteliğine göre mümkün olan en kısa süre içinde kaybettiğiniz dijital verilerinizi gizlilik anlaşmasına bağlı kalarak size teslim etmekteyiz.

Bize Güvenebilirsiniz

Sizden onay almadan hiçbir işlem yapılmaz, yapılacak işlemler ve tutarı size önceden bildirilir. Siz onay verdikten sonra kurtarma sürecini başlatırız.

Profesyonel Çözümler

Veri Kurtarmada Cleen Room odalar denilen steril oda ortamda veri kurtarma işlemi gerçekleştirilir.

Türkiyenin Her Yerine Hizmet

Türkiye’nin her yerinden kargo ile ürününüzü bize ulaştırabilirsiniz. Merkezimize Gelen diskler en kısa sürede anliz yapılarak size dönüş sağlanır.

Anılarınızdan Vazgeçmeyin!

Yaşadığınız her anı eşsiz ve tekdir. Yaşadığınız o anın uçup gitmesinin sizi daha sonradan pişman etmesini istemiyorsanız bir uzmanımızla görüşün sizi bilgilendirelim.

Veri Kurtarma Formu

shadow

V

eri kurtarma konusunda gerek kişisel kullanıcılar gerek kurumsal kullanıcılar ve şirketlerin güvendiği bir firma olmanın gururunu taşımaktayız. Firma olarak uzman ekibimiz ile masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarınızdan marka ve model ayırmaksızın verilerinizi kurtarıyoruz.

Veri kurtarma hizmetini gizlilik şartlarına uyarak veren firmamız verileriniz ve kimlikleriniz hakkında kimseye bilgi vermemektedir.
Birçok firmanın ve servisin yapamayacağı fiziki hasar görmüş hard disklerden büyük oranda veri kurtarma yaparak sizleri bu konuda da memnun etmekteyiz. Yılların deneyimi ile sağladığımız güven sayesinde veri kaybı sorununu ortadan kaldırmaktayız. Şirketler, kamular ve kişisel kullanıcılar veri kurtarma konusunda güvenilecek, gizlilik şartlarına uyacak bir firma ile çalışmayı her zaman tercih etmektedir.

Firmamız modern cihazlarla laboratuvar ortamında veri kurtarma işlemini gerçekleştirmektedir. Bilgisayar, flaş disk, cep telefonu, Laptoplarınızdan verilerinizi kurtarmaktayız. Bilgisayarlarınızın ekranında hata mesajı varsa ya da garip sesler geliyorsa karıştırmadan firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Çünkü verileriniz tehlikede demektir. Veri kaybı sıvı dökülmesi, aşırı tozlanmış hard disk, kullanıcı hataları, düşme ya da darbeye maruz kalma, format atma gibi birçok nedenden kaynaklanmaktadır.

Verilerinize yeniden kavuşmak için sıradan firmalar veya servisler yerine kaliteli ve güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Aksi takdirde verilerinizi tamamen kaybedebilirsiniz. Firma olarak veri kurtarma hizmeti ile sağladı güven sayesinde müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkarmayı başardık. Bu başarıda değerli müşterilerimizin payı da büyüktür. Farkımızı bizimle çalışmadan anlamanız mümkün değildir.

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Uzman destek ekibimizle her türlü sorunuza kısa sürede cevap veriyoruz.

shadow