Web Tasarım

Her türlü web tasarım ihtiyacınızı gideriyoruz. Sizleri eksiksiz bir şekilde dinleyerek ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen gösteriyor ve ihtiyacınızdan fazlasını hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Statik Web Sitesi

İçerikleri değişikliğe uğramayan site yapısıdır. Genellikle uzun süre değişiklik olmayacak olan sabit içerikli sitelerdir.

web-sayfasi
shadow

Dinamik Web Sitesi

İçerisinde asp, asp.net, php, gibi programlama dillerini barındıran, bu programlama dillerinden en az biriyle programlaması yapılmış olan web sitelerine “Dinamik Web Sitesi” denir..

Devamı
dinamik-web-sayfasi
shadow

E-Ticaret Web Sitesi

Fiziksel bir mağazada bulunan ya da firmalardan tedarik edilen ürünlerin, internete eklenmesi ve online ödeme sistemi ile satış işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

eticaret
shadow

Hosting ve Domain Satışı

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Devamı
shadow

Hem Fikir Hem İş Üretiyoruz

Web sitenizin veya markanızın sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Her yıl popülerliği kat kat artan sosyal medyada en büyük markalar da tanıtımlarını yapmaya başladılar ve en etkili reklamlar sosyal medyada yapılıyor.

Piyasada Yerinizi Alın

Her türlü web tasarım ihtiyacınızı gideriyoruz. Sizleri eksiksiz bir şekilde dinleyerek ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen gösteriyor ve ihtiyacınızdan faslasını hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir markanın web sitesi o markanın internet dünyasındaki itibarını ve kalitesini yansıtır. Şık ve görsel bir tasarım ziyaretçinin o markaya olan bakış açısını olumlu yönde değiştireceği gibi, kötü ve özensiz bir tasarım da ziyaretçinin o markaya olan bakış açısını olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Etkileyici Tasarımlar

Sade, kullanışlı, dinamik ve çağa ayak uyduran web sitelerinin işiniz için çok fark yaratacağına inanın. Kurumsal firmalar, şahıslar, kurumlar veya çeşitli kurumlar hedef kitlesine ulaşmak için web sitesi yaptırıyor. Web siteniz doğru bir alt yapı ile tasarlandığında hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Teknolojik Web Siteleri

Alt yapının yanı sıra tenoloji de web tasarımda büyük önem taşımaktadır. Hem çağa ayak uyduran hem de ileriye yönelik web siteleri yapmaya özen gösteriyoruz. Biz yıllardır yapmış olduğumuz web sitelerinde buna dikkat etmekteyiz.

Firmaya Özel Web Tasarımlar

Çok geniş kitlelere ulaşmanın en kolay yolu olan internet ortamın kaliteli bir siteye sahip olmanız gerekmektedir. Web sayfası yapan firmaların birçoğu size sıradan siteler yaparak zaman kaybetmenize sebep olabilir.


M

üşteriye kolay ulaşarak hitap etme olanağı sağlayan web sitesi ne kadar kaliteli olursa kazançlarınızın artışı da o kadar fazla olacaktır. Web tasarımı Ankara firmamızın uzman tasarımcıları akılda kalıcı, cazip, kolay ulaşılır tasarımlar yaparak her zaman olduğu gibi ayrıcalığımızı ortaya koymaktadır. İşlerinizi internet ortamına taşımak, istediğiniz zaman müşteriye ulaşmak, müşterilerinizi yaptığınız kampanyalardan ve indirimlerden haberdar etmek için web tasarımı Ankara firmamızın hizmetlerinden yararlanarak gerçekleşecektir. Sıradan hizmet veren firmalar sizin beklentilerinize cevap veremez. Web tasarım Ankara firmamızın hizmetlerinden yararlanarak farkımızı ve ayrıcalığımızı anlayacaksınız. Hizmet kalitemiz ve sağladığımız güven bizleri bu günlere getirerek ilk tercih edilen firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.
Epox Web tasarımı firmamız yeni çözümler üreterek sitenizi ilk sıralara çıkarıyor, sürekli güncel tutarak kazançlarınızın artışını sağlıyoruz. Tüm dünyaya açılarak müşterilerinize kampanyaları, indirimleri, satışlarınızı duyurmak için kolay ulaşılır ve kaliteli bir site web tasarımı Ankara firmamızın hizmetlerinden yararlanarak olacaktır. Hizmet kalitemiz ve uygun fiyatlarımızla sağladığımız güven müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir.
Uzman tasarımcılarımız özveri bir çalışma sergileyerek sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktadır. Günümüzde tüm firmalar ve müşteriler alış-verişlerini internet üzerinden yapmaktadır. Web tasarımı Ankara firmamız bu konuda sizin isteklerinize cevap verecek kalitede tasarımlar yaparak sizin kimliğinizi ortaya koyacak siteler hazırlamaktadır. İşinizi internet ortamına taşımak için web tasarımı Ankara firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ankara-web-tasarim
shadow
shadow