Server Kurulumu & Satışı

Firmamız sadece Server Kurulumu kurulumu hizmetini vermekle kalmıyor, Server kurulumu sonrası periyodik bakım hizmetine vermektedir. Bakım hizmetlerimiz ile önceden olası sorunları engellemek, sizin talebinize göre ayarların değiştirilmesi, ek server kurulumu araçlarının kurulup ayarlanması, şifre sıfırlanması ve kaldırılması yeni bir yazıcı tanıtımının yapılması yer almaktadır.

Server Yapılandırma ve Kurulumu

Firmamız sadece Server Kurulumu hizmetini vermekle kalmıyor, Server kurulumu sonrası periyodik bakım hizmetine vermektedir.

shadow

Server Satış ve Destek

Server satışı ile ilgili olarak uzun vadede bir yayın yapmak istiyorsanız kaliteli server hizmeti veren firmalara başvurmanız gerekmektedir.

Devamı
shadow

Server Yazılım Lisanslama

Firmamızın verdiği bir diğer hizmet türü olan Sunucu Lisanslama işlemlerinden yetkililerimizle görüşerek faydalanabilirsiniz.

shadow

Server Bakım Anlaşması

Server bakım anlaşması şirket, kamu ve kuruluşlar tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Bu hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz her zaman öncelik hakkına sahiptir.

Devamı
shadow

Server Firewall Çözümleri

Server Firewall Çözümleri, kötü amaçlı yazılımların ağ bağlantısı ve ağa bağlı kullanıcılara zarar vermesini engeller. Aksi halde büyük kayıplar yaşanabilmektedir. Elektronik ortamdaki verilerinizin kötü kişilerin eline geçmesini engelleyen güvenlik duvarı sayesinde, önemi verileriniz güvenlik altına alınmaktadır.

Server VPS Çözümleri

Sunucu VPS sanal sunucu anlamına gelmektedir. Birbirinden bağımsız ancak birden fazla sanal sunucu kullanma imkânı tanımaktadır. Aynı sunucuda oldukları halde birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Sunucu VPN Çözümleri

VPN Firewall Çözümleri genelde Https erişimine izin verildiğinde şirket ağlarının bu kanaldan gelecek tehditlere karşı güvenlik bileşenlerinin kontrol edilmesini sağlamaktadır. Böylece kurumlar bu güvenlik duvarı sayesinde yerel ağlarda bulunan verileri diğer ağlardan gelebilecek saldırılara karşı koruyabilmektedir.

Server Yedekleme Çözümleri

Sunucu yedekleme çözümleri günlük, haftalık ve aylık olarak yedekleme seçenekleri ile çalışan bir yedekleme hizmetidir. Profesyonel yedekleme hizmetleri için bize ulaşın.

Server ve Kullanıcı Bilgisayarları

Server ve Client Network istemciyi sunucudan ayıran bir ağdır. İstemci yazılımı sunucuya ya da uygulama sunucusuna isteklerini yollar.

Sunucu Mail Çözümleri

Firmamızın verdiği sunucu mail çözümleri sayesinde yoğun e-mail trafiğini yönetebilirsiniz.

F

irmamız server kurulumu konusunda yılların tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Server kurulumu büyük şirketler, kamular, bankalar, hastaneler ve eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir kurulumdur.
Server kurulumu, bilgisayar ağı üzerindeki programları veya bilgileri farklı kullanıcılara ulaştıran donanım veya yazılıma verilen isimdir. Server kurulumu arızası işve para konusunda büyük kayıplara sebep olmaktadır.
Sürekli çalışması gereken sunucular genelde yedekli yapılarla çalışmaktadır. Diskler arızalandığı zaman diğer disklerin devreye girmesi ile veri kaybı önlenmektedir. Güç kaynağı arızalandığı zaman ise ikinci güç kaynağı devreye girerek tüm kayıplarınızı engellemektedir. Sunucularda aranması gereken en önemli özellik sorunsuz çalışma ve güvenilirlik olmalıdır. Örneğin bankaların böyle bir sorun yaşadığını düşünecek olursak ne kadar büyük kayıplara sebep olacağını sanırım tahmin edebilirsiniz.
Server ve Network Kurulumu Firmamız sadece Server Kurulumu kurulumu hizmetini vermekle kalmıyor, Server kurulumu sonrası periyodik bakım hizmetine vermektedir. Bakım hizmetlerimiz ile önceden olası sorunları engellemek, sizin talebinize göre ayarların değiştirilmesi, ek server kurulumu araçlarının kurulup ayarlanması, şifre sıfırlanması ve kaldırılması yeni bir yazıcı tanıtımının yapılması yer almaktadır.
Kaliteli ve uygun fiyata güvenilir bir server kurulumu hizmeti almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Server kurulumu konusunda hizmet veren uzman kadromuz ve güler yüzlü personellerimizden gerekli her türlü bilgiyi de alabilirsiniz. Biz firmamıza güveniyoruz, sizde bize güvenin ve server kurulumu hizmetimizden yararlanarak, memnuniyetinizi dostlarınız ile paylaşmanın keyfini çıkarın.

HİZMET VERDİĞİMİZ SUNUCULAR

Dell Sunucuları küçük işletmelerde olduğu gibi büyük işletmelerde de IT altyapısı oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Günümüzde müşterilerin operasyonel bakımı ve güvenli veri tabanı yönetimi üzerinde tam kontrol sahibi olmadan iş yapmak oldukça zordur. Bu nedenle, şirketinizin personel çalışmalarını önemli ölçüde hızlandırması ve bilgi güvenliği düzeyini artırılması gerekiyorsa Dell Server … Devamı

  Windows ta kullanılan ve güvenlik için ve veri tabanları motorları için serverin yüklü olması işletim sistem için önemlidir. İşletim sisteminin güvenliğinde Log server küçük işletmelere göre yarar sağlamaktadır. Sistem hakkında olayları görüntüleyen ve hatalar hakkında fikir verip önceden bilgi sağlamakta görev alan Log server herhangi bir sorun olduğunda önceden listelediği … Devamı

 Server Bakımlarında Anlaşma Avantajları! Bilişim alanında yazılım, bakım, servis, yedek parça, web tasarım, hosting, veri kurtarma gibi bilgisayar sistemiyle çalışan kurum ve kuruşların ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal hizmetleri profesyonel uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaç duyulan bir hizmet olan server işlemleri şirketimizce yaptığımız Ankara server bakım Anlaşması ile sizlere öncelik sağlayacak … Devamı

Networklar büyük bilgisayar sistemleridir. Birden fazla birimden oluşan bu sistemlerde her parça çok önemlidir. Bu nedenle kurulumları ve sonrasında destek hizmetinin alınması kurumların yaşanabilecek arızalara karşı onarım anlamında ivedilik kazanmasını sağlar. Network cihaz satış ve destek konusunda profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Donanım anlamında önemli parçalardan biri olan … Devamı