Hakkımızda

Modern çağın yönünü belirleyen, teknolojinin en önemli ayağı olan Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Epoks Bilgisayar; Yazılım ve Bilgisayar Hizmeti konularında müşterilerine “akılcı” fikirler sunmaktadır.

Epox Yazılım Bilgisayar'a Hoşgeldiniz

M

odern çağın yönünü belirleyen, teknolojinin en önemli ayağı olan Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Epoks Bilgisayar; Yazılım ve Bilgisayar Hizmeti konularında müşterilerine “akılcı” fikirler sunmaktadır. Bilgisayar ve çevre birimlerinin bakımı konusunda geniş içerikli, hızlı ve “güvenilir” hizmetler geliştirerek, müşteri ağını her geçen gün biraz daha genişleten Epoks Bilgisayar; “Bilgisayar Bakım Anlaşması, Server ve Firewall Kurulumu, Network Kurulumu, Bilgisayar Parça Satışı, Profesyonel Veri Kurtarma, Notebook Tamiri ve Satışı, Web Tasarımı ve Web Yazılımı, Hosting ve Domain Hizmetleri” konularında faaliyet göstermektedir.

Bilişim Alanında iddialı olan firmamız, modern teknolojinin olduğu her yerde uzmanlığı ve deneyimi ile çözüm sağlamaktadır. Bilgisayar satış konusunda da müşteri talebini karşılayan firmamız, ekonomik, güvenilir ve kaliteli hizmeti benimseyerek, parça donanım satışını da büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Anti-virüs programları ve kurumsal işletmeler için yazılım desteği de sunan Epoks Bilgisayar, işletim sistemlerinin bakımını da büyük bir hızla ve “memnuniyet garantili” olarak yapmaktadır. Kurumsallaşma yolunda ilerleyen tüm ticari işletmeler için kritik derecede önemli olan ‘’veri kurtarma” konusunda da profesyonel hizmetler geliştiren firmamız, veri kurtarma işlemlerini büyük bir hızla ve gizlilik politikası gereği 3. şahısların erişimine imkân vermeden gerçekleştirmektedir. Bilgisayar olduğu her yerde ve ihtiyaç duyulan her konuda profesyonel, yaratıcı, işlevsel ve esnek çözümler sunarak kişisel ve kurumsal alanda güvenilir hizmetler geliştiren firmamız, modern teknolojinin dâhil olduğu tüm ihtiyaçlarda tercih edilen ilk marka olmak için istikrarlı bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye ve yabancı ülkelere de hizmet veren firmamız sorumluluklarının bilincinde olan uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Firmanın güvenilirliği, kaliteli ve profesyonel ekip tarafından verilen hizmete bağlıdır. Yıllardır süregelen Profesyonel ekibi ile, verdiği kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde, müşteri portföyünü sürekli artıran dinamik yapımız bunun en güzel kanıtıdır.

Epox Bilgisayar ayrıcalığını yaşamanız dileğiyle…

Bilişim Danışmanınız.

Modern çağın yönünü belirleyen, teknolojinin en önemli ayağı olan Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Epoks Bilgisayar; müşterilerine “Akılcı” ve ”Ekonomik” fikirler sunmaktadır.

shadow