Notebook Tamiri

Daha Uzun Ömür, Daha Hızlı Performansla İçin, Notebooklarınıza Periyodik İç Bakımı Yaptırmayı Unutmayın.

Anakart Tamiri & Chip Değişimi

Anakart tamirini; Modern BGA makinesi ile anakarta zarar vermeden tamiri yapmaktayız..

shadow

Adaptör & Batarya Satışı

Her Marka Notebook Adaptörü ve bataryası satışını garantili olarak yapılmaktadır..

Devamı
shadow

Lcd Değişimi & Kasa Tamiri

Orijinal Lcd panel ile kırılan bozulan monitörlerinizi değiştiriyoruz. Ayrıca darbeye maruz kalan kasaların tamirini menteşe değişimini gerçekleştiriyoruz..

shadow

Notebook Peryodik İç Bakımı

Daha Uzun Ömür, Daha Hızlı Performansla İçin, Notebooklarınıza Periyodik İç Bakımı Yaptırmayı Unutmayınız.

Devamı
shadow

N

otebook tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir. Sıradan firmalar ve eğitimsiz teknisyenler Notebooklarınızda telafisi olmayan arızalara neden olmaktadır. Bu nedenle güvenilir, müşteri potansiyeli yüksek, yılların tecrübesine sahip bir firma ile çalışmak isterseniz biz her zaman yanınızdayız.
Firmamız Notebook ana kart tamiri, adaptör tamiri, ekran kartı tamiri, klavye sorunları, virüs temizleme, forma atma, Notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarını garantili olarak yapmaktadır. Notebook tamiri hizmetimizin yanı sıra yedek parça değişimi ve satışını da yapmaktayız.
Notebook tamiri firmamız şirketler ve kamular yararına bakım anlaşması, veri kurtarma hizmeti de vermektedir. Bakım anlaşması ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını engelliyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını da önlemiş oluyoruz. Ayrıca verilerinizi yedekleyerek veri kaybını da ortadan kaldırıyoruz. Notebook tamiri firmamıza gelen bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.
Notebook tamiri firmamızın prensiplerinin başınsa müşteri memnuniyeti gelmektedir. Verdiğimiz güven ve hizmet kalitesi ile en seçkin firmalar arasında yer almaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Notebook tamiri konusunda her türlü ihtiyaçlarınıjavascript:;za çözüm getiren firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

shadow

Bios Yazılım Sorunları

Bios Yazılım Sorunu ise bir bilgisayarda yaşayabileceğiniz en büyük sorunlardan birisidir. Ancak böylesine önemli bir sorunu bizim desteğimiz ile çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Devamı→

Ekran Chip Değişimi

Chip arızası bilgisayarların aşırı ısınması veya fiziksel darbeler sonucu meydana gelmektedir. Bilgisayarlarınızın ekran görüntüsünde bölünme, ekrana görüntü gelmemesi gibi bir sorun yaşadığınız zaman tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek olmalıdır.

Devamı →

Sıvı Teması

Notbook’uğunuza sıvı teması olduğunda ilk yapmanız gereken Adaptör ve bataryasını yerinden çıkarark en kısa sürede teknik servise götürmelisiniz.Notebook’unuzun içinin açılmasının ve ana karta giden sıvının verdiği zararların düzeltilmesi ve yeniden yapılandırması gerekir.
Devamı →

Hizmet Verdiğimiz Markalar

shadow

Firmamız her türlü yedek parça satışlarında orijinal ve garantili satış yapmaktadır. Notebook batarya satışı da bunlardan biridir. Kaliteli bir ürünü ancak kaliteli ve güvenilir bir firmadan, garantili olarak almayı sanırım sizde istersiniz. Piyasa da satılan ucuz ürünlerin kalitesi düşük olduğu için cihazınıza daha fazla zarar verebilir. Hiçbir ürün … Devamı

Bilgisayarların yoğun olarak kullanılması yedek parça ihtiyacını da arttırmaktadır. Uzun süre kullanılan parçaların aşınması sonucu arızaların oluşması kaçınılmazdır. Notebook adaptör de bunlardan biri olarak belli bir süre sonra arıza verebilmektedir. Bunların yanı sıra kullanım hatasından kaynaklanan arızaları da göz önüne almalısınız. Notebook adaptör arızasına sebep olan diğer bir … Devamı

Firmamız, Packard Bell notebook, bilgisayar, laptop, ve Pc yedek parçalarının online satışının yapılmakta olduğu bir Packard Bell satış merkezi birimidir. Elektronik dünyası içerisinde güvenilirliğini kanıtlamış bir marka olan Packard Bell’e ait her türlü ürünü, Packard Bell satış merkezi olan firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. İnternet üzerinde güvenli alışverişin adresi olan firmamızdan, … Devamı

Notebook Ürünlerimiz ve Kullanım Özellikleri

Bizimle Acer notebook satış noktaları vasıtasıyla kuracağınız iletişimden sonra notebook ürünlerimizi anında sipariş edebilir; sadece bir ya da iki iş günü içerisinde yeni nesil ürünlerimizin sahibi olabilirsiniz. Notebook ürünlerimiz son derece hafif olup aynı zamanda minimal tasarımlara ev sahipliği yapan çantaları ile birlikte … Devamı